Hakkımızda

1989 yılında, kent insanının alt ve üst yapı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurukan Aktaş Stone; üretim teknolojileri, ürün çeşitliliği ve yüksek kalite standartları ile bugün sektörün aranılan isimleri arasındadır.

Mermer, Granit, Traverten, Çimstone, Belenco, Doğal taş ve Mozaik gibi ürünlerin üretim ve  satışına ek olarak müteahhitlik hizmetleri de sunan firmamız, bir yandan verimlilik ve kalite esaslarına dayalı yaklaşımıyla sektördeki rekabet gücünü sürekli korumakta,  diğer yandan çağdaş yaşam alanlarının oluşumuna yönelik, insan odaklı anlayışıyla kamusal alan sorumluluğunu yerine getirmektedir.

Kalitesi ve birikimi sayesinde hem belediyelere hem de özel sektöre iş yapma imkanı bulan firmamız, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktadır.

Kent için var olan, varlığını kent ile devam ettiren Aktaş Stone yalnız İstanbul’a değil Marmara Bölgesi’ne ve Türkiye’nin çok sayıda şehrine de hizmet götürmekte, aynı zamanda dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır.